Ahd (Analog HD) kamera sistemleri yakın bir zamanda piyasaya çıkmış olup,eski nesil analog kameralara göre çok daha net bir görüntü kalitesine sahip bir teknolojidir.Bunun yanı sıra analog sistemlere kıyasla bir çok avantajı bulunmaktadır.

Analog sistemlerin görüntü kalitesinin düşük olmasından şikayetçi olan ve IP sistemlerin fiyatlarını pahalı bulan müşterilerimiz için son derece avantajlı olan AHD sistemlerde, yine CCTV kablo üzerinden görüntü aktarımı sağlanmakta fakat görüntü kalitesi gerek HD olması bakımından gerekse de kameralarda kullanılan yeni teknoloji sayesinde IP kameralara çok yakındır. Görüntüler analog sistemdeki gibi TVL kalitesinde değil IP sistemdeki gibi MP kalitesindedir.

Kablosuz güvenlik kameraları olarak da bilinen IP sistemler aslında kablosuz olarak çalışmazlar, fakat çalıştıkları kablolar analog sisteminkilerden farklıdır.

Aynı zamanda kamera fiyatları IP sistemlere kıyasla çok uygun olduğundan tercih edilen bir sistem olmuştur.Elektronik güvenlik sistemlerindeki bu yeni teknoloji ile eski sistem analog kamera kullanan müşterilerimiz IP sisteme geçmek istediklerinde ekstra olarak kablo maliyeti doğmaktaydı, fakat bu AHD teknolojisi sayesinde analog sistemde kullanılan kablolar ile görüntü HD kalitesinde aktarılmaktadır yani ekstra olarak bir kablo maliyeti doğmayacağından fiyat uygun bir hale gelmiştir.

HD kalitesinde net bir görüntü isteyen müşterilerimizin en büyük sorunu güvenlik kamerası fiyatlarıydı, bu yeni teknoloji ile bu durum da aşılmış çok uygun fiyatlara çok daha net görüntüler sağlanmaktadır.

Bildiğiniz üzere DVR kayıt cihazları kamera kayıt cihazları olarak da adlandırılan ve güvenlik kameralarından gelen görüntüleri içerisindeki harddiskin boyutuna bağlı olarak belirli bir süre hafızasında tutan cihazlardır.

Yalnız analog sistemlerde kullanılan DVR kayıt cihazları bu sistemler için uygun değildir. Bu yüzden güvenlik kameralarının değiştirilmesiyle birlikte DVR kayıt cihazlarının da değiştirilmesi çok daha net bir görüntü için gereklidir.

Gaziantep kamera sistemleri konusunda firmamız sağlam referanslara sahip ve montaj sonrası servis hizmetleri konusunda olumlu geri dönüşler almaktadır.Referanslarımıza burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. Kısacası Gaziantep güvenlik sistemleri denilince akla gelen ilk firma durumundayız.

Projeleriniz ile ilgili fiyat almak için bizimle iletişime geçiniz. İletişim bilgilerimiz için burayı tıklayın.